background

Home

De reiziger krijgt iets te kiezen!

Binnen het project 'Multimodale Reisinformatie' (MMRI) werken vijf private consortia samen met vijf regio's en het ministerie I&M in het kader van het Beter Benutten programma. Daarbij is het doel om te komen tot diverse multimodale planners. Daardoor kan de reiziger die reisinformatie kiezen, die het beste bij hem of haar past. In najaar 2013 hebben deze vijf consortia een eerste belangrijke mijlpaal gehaald: vijf afzonderlijke dynamische OV planners.

Op donderdag 12 december 2013 presenteerde de Provincie Noord-Brabant samen met de ontwikkelpartners de eerste resultaten van het MMRI-project. De Rijtuigenloods in Amersfoort transformeerde die dag tot Planlab. Het was een inspirerende, creatieve dag met volop nieuwe inzichten en kennis making met deze nieuwe ontwikkelingen die gaande zijn rondom reisinformatie.

-----

You can now read information on the project Multimodal Travel Information in English.

Together with five private consortia, the province of North Brabant, four regions and the Ministry of Infrastructure and the Environment are taking the next step in developing travel planners based on real-time road and public transport information. Market parties have collaborated to develop dynamic travel planners with new monitoring functionality, warning the traveller if his journey is subject to change. The resulting knowledge and open-source software is now being widely distributed among commercial parties for further development.

Please follow this link to read more about MMRI.

Blijf in contact:

De samenwerkende partijen praten graag met u verder over reisplanners, data kwaliteit en andere onderwerpen.

Voor vragen rondom Multimodale Reisinformatie:
Projectleider van de MMRI samenwerking: Gerbrand Klijn - gklijn@brabant.nl

Go About: Jacco Lammers - jacco.lammers@goabout.com
Bradon: Ronald Letema - r.letema@bradon.nl
Dat.Mobility (Goudappel): Henri Palm - hpalm@dat.nl
HP: Lourens Klok - lourens.klok@hp.com
Andes: Rob Huibers - rob.huibers@andes.nl
Plannerstack: Michel Boerrigter - michel@calendar42.com
Bliksem: Stefan de Konink - planlab@bliksemlabs.org

Planlab 121213

register_button